74 816 02 90 biuro@agromat.pl

Doradca ds. sprzedaży maszyn – praca

24
mar

Miejsce pracy: województwo opolskie

Opis stanowiska

  • Obsługa klientów w terenie w zakresie sprzedaży maszyn.
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami w terenie.
  • Realizacja planów sprzedażowych.
  • Przygotowywanie raportów własnej pracy.
  • Przygotowywanie ofert, negocjowanie transakcji.
  • Prowadzenie działań marketingowych firmy.
  • Obsługa posprzedażowa.
  • Doradztwo w zakresie maszyn.

Wymagania

  • Umiejętność organizacji czasu pracy.
  • Zdolności negocjacyjne i interpersonalne.
  • Wysoka kultura osobista .
  • Zaangażowanie.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się firmie.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • System szkoleniowy i premiowy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Niezbędne narzędzia pracy

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysłać na kadry@agromat.pl

Prosimy o dopisanie  ” Doradca ds. maszyn ” w temacie maila lub treści zgłoszenia oraz poniższej klauzuli.

„Wyrażam zgodę na wprowadzenie do bazy danych i przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833).”

Informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.