Agro Mat rośnie w siłę!

Otworzyliśmy nowy oddział na Opolszczyźnie!

Naszym priorytetem jest stały rozwój i podnoszenie jakości usług dlatego jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o otwarciu nowego oddziału w województwie Opolskim.

Nowy punkt sprzedażowo-handlowy znajdziecie Państwo w miejscowości Lubrza przy ul. Wolności 94, 48-231 Lubrza przy drodze krajowej nr 40 (Prudnik-Kędzierzyn Koźle). 

Kompleksowa obsługa naszych klientów jest dla nas najważniejsza. Dlatego w Lubrzy zaopatrzą się Państwo w niezbędne środki ochrony roślin, nawozy stałe oraz płynne – RSM, a także materiał siewny. Ponad to nasz nowy oddział prowadzi także sprzedaż maszyn oraz części rolniczych. 

Serdecznie Państwa zapraszamy do nowego oddziału gdzie nasi fachowcy pomogą w wyborze odpowiednich środków, a także doradzą kiedy i jak je stosować. Na miejscu mogą Państwo także spotkać naszych przedstawicieli handlowych, którzy chętnie doradzą w kwestii wyboru interesujących Państwa maszyn rolniczych oraz części. 

Już dziś jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na Dni Otwarte oddziału w Lubrzy, które odbędą się w okresie przedżniwnym. O dokładnym terminie imprezy poinformujemy Państwa niebawem. 

Kontakt z Oddziałem Lubrza:

tel. +77 500 02 90