74 816 02 90 biuro@agromat.pl

Site Credits

Platforma

Strona została stworzona na systemie WordPress, najpopularniejszym blogowym systemie do zarządzania treścią i jest dostępna na stronie wordpress.org za darmo.

Bezpieczeństwo

Strona agromat.pl jest zabezpieczona za pomocą różnych metod na wielu warstwach zabezpieczeń. Serwer jest na bieżąco aktualizowany do najnowszych wersji oprogramowania i zawiera wszystkie aktualne zabezpieczenia. Używane są mocne hasła. WordPress z dodatkowych opcje zabezpieczeń.

Wykonawca

Stworzeniem strony oraz pomocą techniczną strony zajęła się wrocławska firma Major Tree tworząca strony i sklepy internetowe. Jeżeli mają Państwo pytania, uwagi lub komentarze dotyczące funkcjonowania strony i utrzymania prosimy o kontakt pod adresem info@majortree.pl.

Prawa Autorskie

Wszelkie obrazy, grafiki, loga, zdjęcia, teksty oraz inne treści na tej stronie są wyłączną własnością właściciela witryny lub właściciel tej strony ma pełne uprawnienia do ich stosowania, chyba że zaznaczono inaczej. Właściciel witryny agromat.pl zachowuje wszystkie uprawnienia i prawa autorskie do wszystkich elementów na stronie.