Współpraca z Uniwersytetem Przyrodniczym

 10 marca odbyło się spotkanie w Instytucie Inżynierii Rolnictwa Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. 

Celem spotkania było przeprowadzenie wykładu , prezentacji rozwiązań z zakresu rolnictwa precyzyjnego, które posiada i oferuje koncern KUBOTA.

Nasza firma AGROMAT jest autoryzowanym dealerem tej marki i od kilku lat współpracujemy z UP

Pierwszym elementem współpracy było dostarczenie w 2020r do Gospodarstwa Pomocniczego Agroekologii i Produkcji Roślinnej ciągnika KOBOTA serii M5 Była to maszyna przekazana przez naszą firmę na testy nieodpłatnie i pracowała w gospodarstwie na ul. Bartniczej od marca do października.

Testy zakończyły się podsumowaniem parametrów pracy, ciągnik okazał się oszczędnym niezawodnym i wszechstronnym narzędziem w szerokim spektrum prac.

Kolejnym krokiem było dostarczenie w 2021r. na zamówienie Instytutu Inżynierii Rolnictwa, oprogramowania służącego do nauki rolnictwa precyzyjnego na bazie systemu ISOBUS

W tym samym roku dostarczyliśmy również zestaw DEMO CASE wysokiej klasy komputer ISO Match Tellus PRO ISOBUS z makietą rozsiewacza i zestawem oprogramowania symulującym różne maszyny.

W 2022r. Dostarczyliśmy na zamówienie ww. instytutu ciągnik KUBOTA M5092 z komputerem ISOBUS i anteną GPS

Na koniec 2022r. dostarczyliśmy na zamówienie instytutu zestaw dydaktyczny do siewy zbóż, którego sterowanie również oparte jest o system ISOBUS

Wyżej wspomniane spotkanie miało na celu podsumowanie dotychczasowych działań

Dla nas taka współpraca oznacza rozpowszechnianie nowoczesnych rozwiązań,  które mamy w swojej ofercie, promocję naszej firmy i budowanie marki.

Instytutowi zapewnia dostęp do nowych technologii i bezpośrednie wsparcie specjalistów producenta. Mamy nadzieję na dalszą współpracę w planach są kolejne maszyny testowe i nowoczesne rozwiązania, które za naszym pośrednictwem mogą trafić do tej instytucji.

Zapraszamy do przeczytania artykułu w numerze ATR 06/2023

https://atrexpress.com.pl/artykul/efektywna-wspolpraca-agromat-z-up-wroclaw